Özel Bir Gün – Türkçe Dublaj Komedi Filmi Full HD

Özel Bir Gün – Türkçe Dublaj Komedi Filmi Full HD

Film Hakkında

Anneler Günü yaklaşırken birbirinde farklı kişiler ve kuşaklar, kendi hayatlarıyla ilgili değişik süreçlerden geçmektedir. Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendisinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle de ayrıca sarsılmıştır. Bradley (Jason Sudeikis) 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla karşılaşırken, ünlü bir yazar olan Miranda (Julia Roberts) tüm başarısına rağmen kızı Kristin’i (Britt Robertson) daha bebekken evlatlık vermek zorunda kaldığı gerçeğiyle yaşamaktadır. Kristin ise evlilik arifesinde annesiDni bulmaya karar verir. Ailesiyle arası çok iyi olmayan Jessie (Kate Hudson) ise bunu düzeltmesi gerektiğini yavaş yavaş kabul etmeye başlar. Bütün bu hayatlar Anneler Günü’nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır.
Film, Garry Marshall’ın önceki 2 filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele alıyor.

Orijinal İsmi: Mother’s DayVizyon Tarihi: 29 Nisan 2016Süre: 118dkTür: KomediYönetmen: Garry MarshallSenarist: Tom HinesYapımı: 2016 – ABD

Yazar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yaz

Yorumunu Yaz